JA+TY=MY - możliwości pomocy

Od listopada już przyjmujemy zgłoszenia, od Programu w październiku zastanawiamy się, co można zrobić lepiej; od stycznia dzielimy się zadaniami, a obecnie wchodzimy w fazę bezpośrdenich przygotowań do Programu 1 za 3 tygodnie (21-22 lutego). Każda edycja jest możliwa tylko dzięki pomocy, choćby najmniejszej, ludzi, dla których Program był ważnym doświadczeniem. Dlatego prosimy i informujemy o sposobach włączenia się w pomoc:

1. Modlitwa za Program 1 - najlepiej w postaci codziennego zobowiązania (1 Zdrowaś Mario czy jakaś inna ulubiona). Jest to jedyny "sponsoring" o który prosimy i całkowicie duchowy.

2. Mówienie o Programie innym parom, zwłaszcza w potrzebie. Na Waszym FB, mailem, pocztą pantoflową.

3. Upieczenie ciasta na Program - wbrew pozorom jest to ogromny wkład. Rozmowy w czasie indywidualnego dialogu bywają trudne i głęboko wierzymy w moc smaku dobrego ciasta i armatu kawy, które łagodzą obyczaje. Koszty Programu (wynajem sal, catering, kwiaty na odnowienie przyrzeczeń, materiały itp) wykluczają możliwość naszego zaopatrzenia się w cukierni w dostateczną ilość słodkości.

Aby umówić się na przekazanie ciasta - trzeba skontaktować się z Karoliną Serwatką: karolkan@tlen.pl

4. Przenocowanie pary przyjezdnej (dla której już sama podróż np. z Warszawy czy spoza granic Polski to już spory koszt) - zgłoszenia możliwości noclegowych prosimy kierować do Moniki Majewskiej: meronika@gmail.com

5. Pomoc przy opiece nad niemowlętami - zabranie na spacer itp. Nie musi oznaczać całego dnia, można przyjść na kilka godzin - jeśli nie Wy, to może Wasze dorastające dzieci. Kontakt do Edyty Wojnar: edyta.wojnar@wp.pl

Może chcecie także włączyć się w prace podczas Programu - wówczas proszę o kontakt z Danusią Opalą: opala.danusia@gmail.com Można przeżyć niezapomniane chwile przy produkcji kanapek na kolację, donoszeniu wody do warników itp. Zawsze zaś można odświeżyć sobie przy okazji treści wykładowe, jako bonus do kręcenia się przy organizacji.

Dziękując serdecznie za wszystkie praktyczne gesty Waszej życzliwości
- zapraszam też na stronę www.ogniskowroclaw.blogspot.com, gdzie zbieramy informacje o wszystkim, co u nas słychać

Małgosia Rybak w imieniu wrocławskiego Zespołu JA+TY=MY

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ksiądz zupełnie nowy

8-10 marca Program 2 i 3 we Wrocławiu

Terminy spotkań Ogniska Dolnośląskiego w roku szkolnym 2019/2020