Rekolekcje z o. Antonello Cadeddu

+JMJ                                                                                                                Łomianki, 29. 09. 2015 r. w Święto Świętych Archaniołów 


Kochani!


Pragniemy Was wszystkich najserdeczniej zaprosić na Rekolekcje  z o. Antonello Cadeddu - jednym z Założycieli  Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, które organizujemy  5 i 6 grudnia 2015 w Łomiankach, w Centrum Sportowym przy ul.  Staszica 2 - zarezerwowanym specjalnie dla nas! 
Rekolekcje będą pięknym przygotowaniem przed rozpoczęciem  w Kościele Bożym Roku Miłosierdzia (od 8 XII) ogłoszonego przez pp. Franciszka. Bardzo cieszymy się, że o. Antonello pozytywnie odpowiedział na nasze zaproszenie. Liczymy na liczne  Wasze przybycie dlatego też, nie planujemy w grudniu żadnego skupienia Ogniskowego. 

Członkowie Instytutu  przez wcześniejsze dwa dni także odbędą  z Ojcem swoje doroczne rekolekcje i już teraz prosimy o serdeczną  modlitwę w intencji tego całego duchowego przedsięwzięcia.W sobotę (5 XII) planujemy rekolekcje dla Was czyli dla rodzin należących do Ognisk Świętej Rodziny w całej Polsce i za jej granicami. Natomiast w niedzielę (6 XII) zapraszamy oprócz Was także inne rodziny, które mają potrzebę w takich rekolekcjach uczestniczyć  (np. Wasi znajomi, krewni itp.). 

Sprawy organizacyjne:
Żeby zmieściło się jak najwięcej Was (małżonków, rodziców)  w wynajętych salach prosimy, by zaplanować w tym czasie opiekę nad dziećmi w Waszych domach - zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. 
Przewidujemy następujące koszty: 1 dzień – 35 zł - od osoby z posiłkiem i kawą (w tym 1 danie  obiadowe i 2 kawy – 15 zł, reszta - inne konieczne koszty), lub bez posiłku i kawy - 20 zł. W chwili rejestracji prosimy o zamówienie posiłku. 
O szczegółach dotyczących tematu i planu dnia rekolekcji oraz rejestracji i przedpłat (gdzie?, kto? i od kiedy?) damy znać niebawem

Terminy skupienia rodzin w poszczególnych Ogniskach  zostaną umieszczone jutro rano na stronie Ognisk Świętej Rodziny (przepraszamy za opóźnienie – względy organizacyjne).

Serdecznie wszystkich błogosławię   
Ks. Dariusz Krawczyk


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ksiądz zupełnie nowy

8-10 marca Program 2 i 3 we Wrocławiu

Terminy spotkań Ogniska Dolnośląskiego w roku szkolnym 2019/2020