Po Programie JA+TY=MY

Na Programie 21-22 lutego 2015 gościliśmy w sumie 29 par.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania. Programy na taką skalę nie są możliwe bez udziału wielu niewidzialnych rąk. Dziękujemy za wkład pracy, za pieczenie ciast, gotowość noclegową. Za wszelką ofiarność.

Naszą radością pozostanie, że wypracowany we Wrocławiu styl pracy może inspirować inne miejsca. Mamy nadzieję, że nie tylko na skutek "efektywności" czy operatywności, ale też dzięki temu, iż po prostu możemy liczyć na siebie nawzajem, lepiej się przy tej pracy poznawać, zostawiać po sobie jakiś ślad i dzielić się dobrem, którego sami doświadczyliśmy, korzystając z Programów.

Niebawem ogłoszenia o tym, co przed nami. Póki co, relacja z Programu do poczytania na blogu na nowej stronie Fundacji: www.fpr.pl/blog/

oraz szczególne podziękowania od Moniki, która koordynowała noclegi:


Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zgłosili możliwość noclegu dla par z Programu. Tym, dla których starczyło :) gości dziękuję podwójnie. 

Myślę, że przenocowanie kogoś na swojej sofie - poza oczywistą uprzejmością wobec człowieka w potrzebie - może być formą podróżowania bez ruszania się z domu, kiedy to świat w postaci Częstochowy, Warszawy, Lwowa itd. przyjeżdża do nas. A w najtrudniejszych przypadkach ta pomoc może być - tylko i aż - serdecznym towarzyszeniem ludziom na drodze rozwoju jako pary i okazją do refleksji nad naszą drogą.

Jeszcze raz dziękuję za zgłoszenia. Dzięki Wam ten kawałek pracy przy Programie był przyjemnością.
Pozdrawiam
Monika

Pozdrawiając serdecznie w imieniu całego zespołu JA+TY Wrocław

AdminM z Pawełkiem, któremu dziś stuka 19 dni
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ksiądz zupełnie nowy

8-10 marca Program 2 i 3 we Wrocławiu

Terminy spotkań Ogniska Dolnośląskiego w roku szkolnym 2019/2020