Opiekunowie


Ks. dr Jarosław Szymczak – ur. 1962 w Bydgoszczy.  Członek Instytutu  Świeckiego Życia Konsekrowanego Świętej Rodziny w Łomiankach koło Warszawy.

Doktor teologii małżeństwa i rodziny.  Od 1988 r. pracuje na Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW.

Duszpasterz, spowiednik, doradca małżeński i rodzinny, zwany „Ratownikiem od małżeństw” – również tych w głębokim kryzysie. Kieruje Fundacją Pomoc Rodzinie, w ramach której jest współtwórcą Programów dla Małżeństw i Narzeczonych, będących dynamiczną i warsztatową formą dzielenia się latami doświadczeń pracy duszpasterskiej z parami. Przewodnik duchowy i przyjaciel wielu małżeństw i rodzin. 

Kapelan Stowarzyszenia Ginekologów Katolickich, od lat współpracujący z prof. Thomasem Hilgersem – twórcą NaProTechnologii. 

Członek rady Dyrektorów FertilityCare Centers International. Członek International Planning Committee i kapelan World Congress of Families w USA. 

W wolnym czasie także maratończyk, nurek oraz podróżnik.Ks. dr Wiesław Jankowski - ur. w 1956 w Kamieniu Pomorskim. Członek Instytutu  Świeckiego Życia Konsekrowanego Świętej Rodziny w Łomiankach koło Warszawy. Doktor teologii, wieloletni wykładowca teologii duchowości Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, w Instytucie Studiów nad Rodziną ATK oraz na UKSW w Łomiankach.


Kapłan egzorcysta Archidiecezji Warszawskiej i Szczecińsko-Kamieńskiej, spowiednik, kierownik duchowy małżeństw, duszpasterz rodzin i uznany rekolekcjonista.

W wolnym czasie strzela, skacze na spadochronie i chodzi po górach; gra na trąbce, fisharmonii, pianinie, gitarze i akordeonie. Lubi włoskie jedzenie i dobrą kawę.


Ks. Rafał Chruśliński - ur. 12.06.1978 r.  Do Wspólnoty Świętej Rodziny wstąpił jako osoba świecka; tam odkrył powołanie do kapłaństwa. Dyplom magistra zrobił w trzech dziedzinach, w tym z inżynierii sanitarnej, nauk o rodzinie (praca nt. etyki małżeńskiej wg ks. Bajdy) i teologii. Wyświęcony 26 maja 2012 r. 

Uwielbia góry, szczególnie polskie Tatry, które schodził wszystkimi ścieżkami. Odpoczywa grając na gitarze lub pomagając potrzebującym modlitwy i wsparcia.

Były bramkarz WSD Łomża.Anna Juźwin - ur. 1977. Od 1998 w Instytucie Świętej Rodziny, śluby wieczyste złożyła w 2005 r. Absolwentka UKSW, magister psychologii i licencjat teologii duchowości po wielu studiach podyplomowych z różnych dziedzin. Na Wydziale Studiów nad Rodziną prowadzi zajęcia dla studentów z technologii informacyjnej (IT).

Od lat pisze programy formacyjne dla młodzieżowej Drużyny Czasu na czas rekolekcji wakacyjnych dla rodzin. Pracuje z rodzinami (i jak mówi: kocha to) i ma szczególny charyzmat modlitwy za rodziny, które powierzają jej swoje sprawy. Ponadto prowadzi strony internetowe, a w międzyczasie - czyta kryminały.

Jola i Jurek - rodzina afiliowana.

Marta i Jarek - koordynatorzy spraw organizacyjnych.1 komentarz:

  1. Witajcie :-)
    Ks Rafala trzeba dodac :-)
    Pzdr
    JK

    OdpowiedzUsuń