czwartek, 31 października 2013

Fotorelacja z Borowic - Epizod 2 Sezon 1

Fotorelacji z Borowic ciąg dalszy, czyli zdjęcia od Jarka K. Dominującym motywem wydaje się być skupienie na twarzach. No dobra, chcieliśmy trochę rozbawić naszego Księdza konferencjonistę. Powitaliśmy bowiem nowego Opiekuna Ogniska Dolnośląskiego - ks. Rafała Chruślińskiego z Instytutu Świętej Rodziny. To kapłan obdarzony szczególnym charyzmatem Słowa - Dobrej Nowiny.Tu zaplątani w przestrzeni przygodni turyści. Wszelkie podobieństwo przypadkowe.

Z pozdrowieniami,
Wasz Admin M

czwartek, 24 października 2013

Fotorelacja z Borowic - Episode 1 (sezon 1:)

Ci, co przyjechali wcześniej (była taka grupa szaleńców, łącznie z Frakcją Łomiankowską z ks. Rafałem na czele), nie musieli w sobotę rano zdążać. Szczególnie dotkliwie zdążała ekipa muzyczna. Mąż mój Boski Andy huknął w bmw, zaś Staszek odleciał sobie jakieś istotne części składowe układu chłodniczego. Dojechał na resztach wody mineralnej, odjętej od ust Małżonce. Kłopoty widać poniżej. Adoracja opóźniła się o jakieś 7 minut.Fot. Andrzej J

Prawdziwym bohaterem tego zdjęcia jest auto po prawej, zniszczone doszczętnie, z wgniecioną przednią szybą. Czyli skasowane. Mijaliśmy je kilka razy w drodze do kościoła i z. Nasuwało myśl, że nasze stłuczki i usterki to tylko pretekst do nabywania większej pogody ducha mimo wszystko.Fot Andrzej J.

Ciąg dalszy nastąpi
Wasz Admin M

wtorek, 8 października 2013

Spotkanie w Borowicach

Zapraszamy serdecznie zaprosić na zaplanowane za dwa tygodnie spotkanie naszej grupy rodzin.
Spotkanie tym razem jest wyjazdowe, wybieramy się w okolice Jeleniej Góry - chcemy spędzić ze sobą trochę czasu, a w sobotę wziąć udział w naszym "Dniu Skupienia" ( konferencja, dzielenie, Godzina Małżeńska, adoracja i Msza Św. - dzień skupienia poprowadzi kapłan z Instytutu Świętej Rodziny w Łomiankach).

Piątkowy i sobotni wieczór może nam upłynąć na rozmowach i grze w mafię, zaś niedziela - na spacerze po malowniczej okolicy.

Kilka szczegółów:

Kiedy: 18-20 października 2013
Gdzie: Borowice koło Karpacza, Ośrodek "Hottur".

Koszty:
Osoba dorosła: 70 zł - nocleg + 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja)
Dzieci od 3 do 7 lat: 35 zł
- nocleg + 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja)
Dzieci do 3 lat: 0 zł

Cena posiłków dla osób przyjeżdżających na jeden dzień:
Obiad: 20 zł
Śniadanie: 12 zł
Kolacja: 12 zł


Chętnych prosimy o wysłanie maila do Marty Kwaśny (do pn 14.10.2013): martakwasny@wp.pl   

Z pozdrowieniami,
Wasz Admin M