Pogotowie RandkoweMichael Bublé - Always on My Mind

Powered by mp3skull.com

Jest taka dziedzina w małżeństwie, którą dotyka przedwczesna amnezja. Nieraz ów zanik pamięci doprowadza relację do stanu ciężkiego. Zdarza się, że nawet do śmierci. Tą dziedziną jest rezerwowanie dla siebie czasu spędzanego bez dzieci i poza domem. Zarówno w celach leczniczych, jak i profilaktycznych, według naszego Księdza Doktora, powinno się to zdarzać przynajmniej jeden raz w miesiącu :)

Gdy opieka nad dziećmi jest problemem, można się dogadać z drugą parą, że raz my im przypilnujemy wieczorem dzieci, a raz oni nam.

Statystyki jednak pokazują, że nie dzieci są problemem, ale brak świadomości, jak ważny jest ten "czas dla nas".

Czasem bywa tez w małżeństwie ciężko i nie ma o czym gadać. Można więc wyjść na początek chociaż do kina i na krótki spacer. Potem już może być kino, kawiarnia i spacer. Potem może starczy sama kawiarnia i ten błysk w oku współmałżonka.


W końcu zdolność randkowania, poddana powolnej fizjoterapii, powróci.

Zapotrzebowanie na wymianę przy opiece do dzieci na czas randki można zgłaszać na fpr.wroclaw@gmail.com . Zgłoszenie zapotrzebowania jest równoznaczne z gotowością przypilnowania dzieci w innym terminie Parze, która zostanie z Waszymi pociechami, gdy Wy wyjdziecie.

:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz