wtorek, 3 grudnia 2013

Plan ramowy Dnia Skupienia Rodzin 7.12.

 9:30 - Zjazd, przygotowanie kawiarenki i sal. ZAPRASZAMY :)

10:00 Msza Św.

11:15 Przekazanie dzieci opiekunom
11:30 Część towarzyska

12:00 Konferencja

13:00 obiad
13:45 przekazanie dzieci opiekunom

   Godzina Małżeńska

14:45 Dzielenie
15:45 odebranie dzieci od opiekunów

16:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

16:30 zakończenie DSR, sprzątanie

*ZAPRASZAMY*

poniedziałek, 2 grudnia 2013

Spotkanie Rodzin 7.12.2013

Zapraszamy na najbliższy dzień skupienia - adwentowe Spotkanie Rodzin - 7 grudnia 2013.
Miejsce: OO Franciszkanie, ul. Kasprowicza 26, Wrocław (Karłowice).

Czas spotkania to: 9:30 rozruch, a od 10:00 adoracja, konferencja, Godzina Małżeńska, obiad, dzielenie i Msza Święta. Koniec przewidywany na ok. 16:30, kto może - pomaga "się posprzątać".

Dzień skupienia poprowadzi ks. Rafał Chruśliński, obdarzony szczególnym charyzmatem Słowa - niosącego nadzieję, podnoszącego, dodającego odwagi. Ks. Rafałowi została powierzona piecza nad naszym Ogniskiem w roku 2013/14 i mamy nadzieję widywać się co miesiąc. Więcej informacji na temat ks. Rafała znajdziecie w zakładce "Opiekunowie".

Prosimy o zgłoszenia do Marty na maila: martakwasny@wp.pl
i potwierdzenie ilości obiadów (porcje dorosłe i młodzieżowe).

Warto zjawić się z owocami czy ciastem, bar kawowo-herbaciany dostępny w kawiarni, którą przygotowujemy na miejscu od 9:30 do 9:55.

Do zobaczenia niebawem :)

Wasz Admin M

Strefa Kobiet - Strefa Mam - angielski

Tym razem ogłoszenie ode mnie i drugiej Fundacji, z którą mocno współpracujemy (w ramach wspierania rodzin i NaProTechnologii). Może jesteście w takiej sytuacji lub znacie Mamy, które chętnie wyrwałyby się z maluchem z domu, by spędzić czas twórczo z innymi Mamami, gdy w tym czasie dzieci są gdzieś obok.W niewielkiej, mam nadzieję, cenie, jest już koszt opłacenia opiekunek do dzieci. Zajęcia z dużą ilością mówienia i słownictwa, utrzymane w pogodnej atmosferze, będą sie odbywać w nowooddanej do użytku sali multimedialnej Fundacji Evangelium Vitae. Chcemy wystratować z pierwszym spotkaniem 4 grudnia.

Na stronę Fundacji warto zaglądać, ponieważ promuje i organizuje wiele wspaniałych inicjatyw - warsztatów o wychowaniu, jest też Szkoła Rodzenia oraz Poradnia Rodzinna ze specjalistami do Waszej dyspozycji. Wiele projektów jest współfinansowanych przez Miasto.

Wasz Admin M